Kedy postaviť vianočný stromček?

Svet Stromčekov / 28 mája, 2020

Ozdobený vianočný stromček sa stal na prelome 18. a 19. storočia neodmysliteľným a bezpochyby tým najkrajším symbolom Vianoc. Od tej doby nesmie chýbať krásne ozdobený vianočný stromček v žiadnej domácnosti.

Prečítať viac »

Ako ozdobiť vianočný stromček? Trendy pre rok 2020

Svet Stromčekov / 1 mája, 2020

Aké sú trendy vo výzdobe vianočného stromčeka ? Ako ozdobiť vianočný stromček tento rok ? Prinášame vám zaujímavé inšpirácie a trendy pre rok 2020 priamo od našich zákazníčok, vďaka ktorým spoznáte tie najobľúbenejšie farebné variácie vianočnej výzdoby.

Prečítať viac »

Moderné vianočné ozdoby na stromček – top 10 trendov tohto roku

Svet Stromčekov / 17 apríla, 2020

Vianočné trendy sú určené už dlhé mesiace pred tým ako prídu Vianoce. Každoročne v januári sa koná celosvetovo najväčšia vianočná výstava vo Frankfurte. Najnovšie hity v ozdobovaní klasických stromčekov ale aj 3D vianočných stromčekov, nám tu predvedú stovky výrobcov. O vianočné dekorácie na stromček tu naozaj nie je núdza.

Prečítať viac »

Čo pod stromček ? 10 skvelých tipov na vianočný darček

Svet Stromčekov / 16 mája, 2020

Aj vám už došli nápady na vianočné darčeky pod stromček? Neustále premýšľate, čím obdarovať svoju rodinu a blízkych? My sme sa vám tohtoročný výber vianočných darčekov rozhodli uľahčiť a prinášame vám 10 skvelých tipov na darčeky, ktoré vašim blízkym vyčaria úsmev na tvári.

Prečítať viac »

Najkrajší vianočný stromček 2019

Svet Stromčekov / 4 apríla, 2020

Tak ako každý rok, aj ten predchádzajúci náš e-shop usporiadal obľúbenú súťaž o najkrajší vianočný stromček. Súťaž bola určená pre všetkých tých, ktorí si od nás zakúpili stromček a poslali nám fotografiu, svojho už vyzdobeného vianočného stromčeka.

Prečítať viac »

Ako sa starať o živý vianočný stromček v kvetináči

Svet Stromčekov / 25 marca, 2020

Vianočné stromčeky v kvetináči sa stali trendom posledných rokov a dôstojnou alternatívou rezaných či umelých vianočných stromčekov . Výhodou vianočného stromčeka v kvetináči je , že po skončení vianočných sviatkov vám môže zdobiť vašu záhradu a nemusíte ho vyhodiť, ako rezaný vianočný stromček.

Prečítať viac »

10 tipov na netradičný , drevený vianočný stromček

Svet Stromčekov / 16 marca, 2020

Aj vás už omrzel tradičný vianočný stromček, no neviete miesto neho nájsť vhodnú alternatívu? Máme pre vás skvelý tip. S dreveným vianočným stromčekom svoj domov zaručene zútulníte a oživíte. Prinášame vám 10 inšpiratívnych tipov, ako si takýto stromček vyrobiť. Stačí iba dávka kreativity a šikovnosti.

Prečítať viac »

Najkrajší vianočný stromček 2018

Svet Stromčekov / 23 mája, 2019

Minulý rok sme usporiadali súťaž o najkrajší vianočný stromček do ktorej sa mohli zapojiť všetci naši zákazníci. Radi by sme sa našim zákazníkom poďakovali za veľký záujem, no víťaz môže byť len jeden. Nech sa páči, tu sú 3 najkrajšie stromčeky roku 2018 a mená výhercov našej súťaže.

Prečítať viac »

Luxusné vianočné stromčeky – TOP 5 pre rok 2019

Svet Stromčekov /

Máte radi jedinečnosť, kvalitu a luxus? Tak ste tu správne! Pripravili sme si pre Vás 5 najluxusnejších vianočných stromčekov pre rok 2019, vďaka ktorým vaše Vianoce budú mať neopísateľnú atmosféru. Dámi a páni tu ich máme.

Prečítať viac »

Moderné vianočné stromčeky – TOP 5 pre rok 2019

Svet Stromčekov /

Ak hľadáte moderný vianočný stromček, tak ste na správnom mieste. Pripravili sme si pre Vás TOP 5 najmodernejších vianočných stromčekov , ktoré sú horúcimi adeptmi na HIT sezóny 2019 .

Prečítať viac »

Umelé vianočné stromčeky 3d nerozpoznáte od tých živých

Svet Stromčekov / 18 októbra, 2018

Ozdobený vianočný stromček je neodmysliteľným symbolom Vianoc. Každý rok sa však z tohoto dôvodu spíli až neuveriteľné množstvo stromov. Samozrejme nejde o stromčeky z lesa ale o stromčeky pestované za účelom výzdoby našej obývačky počas Vianoc. Napriek tomu je však omnoho ekologickejšie kúpiť si stromček umelý.

Prečítať viac »

Vianočná novinka, umelé vianočné stromčeky 3D

Svet Stromčekov / 11 októbra, 2018

Chcete umelý vianočný stromček? Vyberať si budete medzi 2d a 3d variantou. Dávno sú preč doby, kedy umelý vianočný stromček vôbec nepripomínal ten živý. Výrobcovia zapracovali na výrobných technológiách a dnes vytvárajú verné kópie živých vianočných stromčekov.

Prečítať viac »

Vianočné stromčeky ozdobené našimi zakazníčkami

Svet Stromčekov / 24 septembra, 2018

Vianoce nám už pomaličky klopú na dvere a už pomaličky rozmýšľame aké vianočné ozdoby a dekorácie použijeme na vianočný stromček. Aby sme Vám to trochu uľahčili, nech sa páči vianočná inšpirácia od našich zákazníčok z minulých rokov. Ako má podľa nich vyzerať ten najkrajší vianočný stromček?

Prečítať viac »

Vianočné stromčeky Bratislava? Máme pre vás skvelý tip!

Svet Stromčekov / 17 septembra, 2018

Ste z okolia Bratislavy a máte problém zohnať dobrý a kvalitný vianočný stromček? Naše vianočné stromčeky sa Vám postarajú o dokonalé Vianoce! Čím sú také špeciálne a kde ich zoženiete?

Prečítať viac »

Netradičné ozdoby na vianočný stromček

Svet Stromčekov / 22 augusta, 2018

Obchody a nákupné centrá sa preháňajú tým, ktorý z nich je farebnejší, ponúka viac vianočných ozdôb alebo rôznych vianočných dekorácii, vianočného osvetlenia, a podobne. Čo však keby ste váš vianočný stromček vyzdobili budúci rok trochu inak?

Prečítať viac »

Vianočné osvetlenie do interiéru alebo ako využiť vianočné osvetlenie mimo vianočných sviatkov

Svet Stromčekov / 15 marca, 2018

Nie len počas Vianoc dokážu urobiť svetielka atmosféru, vďaka ktorej sa budete cítiť príjemne. Vianočné osvetlenie môže byť vkusnou a oku lahodiacou dekoráciou do Vášho interiéru, ktorá navodí pocit pohody, intimity, harmónie a pokoja.

Prečítať viac »